1398/09/21
رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه‌جمعه کشور:

ولایت مداری و وفاداری مردم لرستان زبانزد است

استان لرستان ستارگانی بزرگ در آسمان فقاهت و مرجعیت و عالمان ربانی و هم در محور جهادت و شهادت دارد.

ولایت مداری و وفاداری مردم لرستان زبانزد است

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان لرستان :حجت الاسلام «محمد جواد علی اکبری» در آیین تودیع و معارفه نماینده ولی فقیه در استان، افزود: تکریم و تقدیر از نماینده سابق ولی‌فقیه و امام‌جمعه سابق خرم‌آباد و معارفه نماینده جدید ولی‌فقیه در لرستان و امام‌جمعه جدید خرم‌آباد، فرصتی برای مطرح شدن نام استان در کشور شد.

 شورای سیاست‌گذاری ائمه‌جمعه کشور نام این استان را قرین وفاداری، صلابت، جوانمردی، علم و معرفت دانست و افزود: استان لرستان  ستارگانی بزرگ در آسمان فقاهت و مرجعیت و عالمان ربانی و هم در محور جهادت و شهادت دارد.

 وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری اوصاف زیبایی را برای مردم این استان بکار می برند، گفت: علما و فقهای بسیاری در لرستان می درخشد و این استان با آغاز گام دوم انقلاب سال ها و روزهای خوبی را خواهد داشت.

 حجت الاسلام علی اکبری اظهار داشت: سوابق مجاهدت، بزرگی، وفاداری و ولایتمداری لرستانی‌ها زبانزد است.

 وی با گرامیداشت خدمات آیت‌الله میرعمادی نماینده پیشین ولی فقیه در استان لرستان، گفت: آیت الله میرعمادی قریب به 12 سال منشا خدمات فراوانی در این استان بودند.

 حجت‌الاسلام علی اکبری تصریح کرد: ما در شورای سیاست‌گذاری ائمه‌جمعه از خدمات آیت‌الله میرعمادی به خاطر خدمات پیوسته و پر سود ایشان در این سال‌ها صمیمانه تشکر می‌کنیم و برایشان آرزوی توفیق داشته و ان‌شاءالله مجموعه خدمات در حسنات وی ثبت و از خداوند و اولیاء الهی پاداش خود را دریافت خواهند کرد.

 وی با اشاره با اینکه رهبر انقلاب انتخاب خوبی را بین فضلای استان  انجام دادند اضافه کرد: نماینده رهبری در جایگاه هدایت استان می باشد و در وحدت بخشی و هماهنگ سازی نیروها در نظام تاثیرگذار است.

  رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور، اظهار کرد: ویژگی‌های اخلاقی، علمی، سوابق جهادی و نگاه‌های زیبای حجت‌الاسلام شاهرخی ان‌شاءالله سرمایه خوبی برای استان خواهد شد.

 وی اظهار کرد: در آغاز گام دوم انقلاب با حضور حجت‌الاسلام شاهرخی در جایگاه نمایندگی رهبری در لرستان، روزها و سال‌های خوبی را استان خواهد داشت.


حجت الاسلام والمسلمین علی اکبری  با بیان اینکه نماینده رهبری پشتیبان حرکت عمومی همه خادمان ملت است، تاکید کرد: امیدواریم همواره همه پشتیبان ولایت باشیم


خروج