معاون فرهنگی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی :

امروز گفتمان مقاومت در برابر گفتمان سازش پیروز است

امروز گفتمان مقاومت اسلامی در برابر گفتمان سازش پیروز شده که رمز این پیروزی ایستادگی و مقاومت است.

امروز گفتمان مقاومت در برابر گفتمان سازش پیروز است

 

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان لرستان - معاون فرهنگی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز گفتمان مقاومت اسلامی در برابر گفتمان سازش پیروز شده که رمز این پیروزی ایستادگی و مقاومت است.

 سردار حسین نجات شامگاه یکشنبه در دومین دوره آموزشی تشکیلاتی طرح شهید شهریاری که در دانشگاه آزاد بروجرد در حال برگزاری است، افزود: بیانیه گام دوم انقلاب پر از مفاهیم پژوهشی برای دانشگاه‌ها است، محتوای بیانیه گام دوم دارای بیش از ۱۲۰ عنوان مقاله پژوهشی است.

وی اظهار داشت: دولتمردان آمریکا قصد داشتند که گفتمان سازش را به ما تحمیل کنند که با مقاومت و ایستادگی این گفتمان افول پیدا کرد و امروز گفتمان پیروز در منطقه مقاومت اسلامی است.

معاون فرهنگی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه گفتمان مقاومت پیشرفت و توسعه است، بیان کرد: کارآمدی نظام انقلاب اسلامی باید توسط اساتید مجرب دانشگاه برای نسل جوان و دانشجو تبیین شود زیرا کارامدی نظام مشخص و علی رغم همه تهدیدها آرمان های انقلاب تحقق می یابد.

سردار نجات اضافه کرد: در زمان طاغوت مستشاران آمریکایی بر کشور احاطه داشتند ولی امروز به برکت انقلاب اسلامی ایران و تلاش و کوشش جوانان این مرز و بوم یکی از مستقل ترین کشورهای دنیا هستیم و هیچ کشوری در دنیا نمی تواند به ایران ظلم کند.

وی ادامه داد: حزب اله لبنان و حماس مانند ۲ ناو در بالای سر اسرائیل ایستاده اند که اگر دست از پا خطا کنند تل آیو با خاک یکسان می شود.

وی با اشاره به اینکه در طول دوران دفاع مقدس و آغاز انقلاب اسلامی با تهدیدات اروپا و امریکا مواجه بودیم،  گفت: به پشتوانه امام(ره) و شهدا و رهبری با صلابت راه خود را ادامه دادیم و با شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی مسیر انقلاب را آغاز کردیم که نظر استقلال حتی یک وجب از خاک کشور را به دشمنان نداده ایم.

معاون فرهنگی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: شعار دوم ملت ایران آزادی است ولی آزادی نباید با ولنگاری همراه باشد که برخی به خود اجازه توهین و هتک حرمت ائمه اطهار(ع) را داشته باشند.

سردار نجات با اشاره به شعار سوم انقلاب که جمهوری اسلامی بود اظهار داشت: جمهوریت یعنی مشارکت همه جانبه مردم در امور کشور و اسلامی یعنی  اینکه افرادی که در راس کار هستند اسلامی و انقلابی باشند.

وی بیان کرد: بالا رفتن نرخ با سوادی و رشد روز افزون علمی و فرهنگی کشور در بخش های مختلف و کسب رتبه های برتر جهانی از ثمرات خون شهیدان و برکات انقلاب است.

وی افزود: در طول ۴۰ سال از عمر انقلاب بیشترین تهدیدات و فشار ها و تحریم ها علیه انقلاب اسلامی ایران بوده است ولی علی رغم همه تهدیدات و تحریم ها پیشرفت های بزرگی داشته ایم.

وی اظهار داشت: باید تلاش کنیم اقتصاد بدون نفت را ترسیم کنیم و با اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی مشکلات اقتصادی را پشت سر بگذاریم.

معاون فرهنگی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هرکجا شعار ما می توانیم و عزم جهادی داشته ایم پیروز بوده ایم ولی هرکجا دست از این شعار برداشتیم و راه حل مشکلات را دل بستن به بیگانگان دانستیم شکست خوردیم.


خروج