جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا:

به جهت تراکم حضور زائران در مرزها به ویژه مرز مهران لایه‌بندی‌هایی ایجاد می‌کنیم تا این تراکم برای افراد مشکل ایجاد نکند

با تمهیدات اندیشیده شده به دنبال این هستیم که زائران در آسایش و آرامش کامل وقتی مسیر و مرز خود را انتخاب می کنند همراه با سایر زائرین در این همایش جهانی شرکت کنند.

به جهت تراکم حضور زائران در مرزها به ویژه مرز مهران لایه‌بندی‌هایی ایجاد می‌کنیم تا این تراکم برای افراد مشکل ایجاد نکند

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان لرستان :سردار حبیب الله جان نثاری دیروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران پیرامون تمهیدات اندیشیده شده برای پیاده روی اربعین حسینی اظهار داشت: در چهار مرز مشترک ما با عراق اقدامات بسیار زیادی انجام داده ایم تا زائران در امنیت کامل بتوانند به سفر بروند.

وی تصریح کرد: با تمهیدات اندیشیده شده به دنبال این هستیم که زائران در آسایش و آرامش کامل وقتی مسیر و مرز خود را انتخاب می کنند همراه با سایر زائرین در این همایش جهانی شرکت کنند.

جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا با تاکید بر اینکه ما به عنوان خادمین زائران حسینی تلاش می کنیم زائران در امنیت باشند، افزود: به جهت تراکم حضور زائران در مرز ها به ویژه مرز مهران لایه بندی هایی ایجاد می کنیم تا این تراکم برای مردم، خانم ها و سالمندان مشکل ایجاد کند و زائران به نوبت و به ترتیب و با نظم خاص بروند.

سردار جان نثاری با اشاره به اینکه درخواست ما از زائرین اربعین این است در طول مسیر به هیچ وجه عجله نکنند و انتخاب وسیله نقلیه مناسب و همراه داشتن وسایل مورد نیاز را مدنظر داشته باشند، گفت: در خاک ما هزینه ها پایین و در عراق بالا است، لذا زائران امکانات مورد نیاز را تهیه کنند و با مامورین از مبدا تا مقصد یعنی مرزها نهایت همکاری را داشته باشند.


خروج