1398/09/06
تجمع باشکوه ده‌هزارنفری بسیجیان لرستان

تجمع با شکوه بسیجیان خرم‌آباد ظهر امروز با حضور 10 هزار بسیجی در ورزشگاه تختی این شهر برگزار شد

40 سال پیش در روز پنجم آذرماه به‌فرمان بنیان‌گذار رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) سازمان بسیج مستضعفان تأسیس شد.

تجمع با شکوه بسیجیان خرم‌آباد ظهر امروز با حضور 10 هزار بسیجی در ورزشگاه تختی این شهر برگزار شد

چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۰

۱۴:۰۵  -  ۱۳۹۸/۹/۵
تجمع باشکوه ده‌هزارنفری بسیجیان لرستان

تجمع با شکوه بسیجیان خرم‌آباد ظهر امروز با حضور 10 هزار بسیجی در ورزشگاه تختی این شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیعات اسلامی استان لرستان : 40 سال پیش در روز پنجم آذرماه به‌فرمان بنیان‌گذار رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) سازمان بسیج مستضعفان تأسیس شد.

 

 در آن روزها کسی فکر نمی‌کرد که این سازمان مردمی در آینده انقلاب چه تأثیرات مثبتی خواهد گذاشت اما هنوز بسیج به یک‌سالگی نرسیده بود که کشورمان تحت حمله رژیم بعث عراق قرار گرفت در روزهایی که ارتش وضعیت منظم سابق خود را نداشت دشمن به‌سرعت به‌طرف شهرها پیش می‌رفت تا اینکه با فرمان امام بسیج وارد کارزار جنگ شد.

 

 با ورود بسیج شکست‌های رژیم بعث آغاز شد و تا پایان هشت سال دفاع تحمیلی بسیج نقشی کلیدی در جنگ ایفا کرد اما همین‌که جنگ به اتمام رسید نیروهای بسیجی به سراغ آباد کردن مناطق آسیب‌دیده در جنگ و مناطق محروم کشور رفتند و خدمات بسیاری در این حوزه انجام دادند.

 

 بسیج علاوه بر جنگ و اقدامات سازندگی خود در روزهای که دشمن با تمام ظرفیت رسانه‌ای، امنیتی و اقتصادی خود به دنبال ایجاد ناامنی و آشوب در کشور بودهمیشه با حضور فعال خود این فتنه‌ها را نقش بر آب می‌کرد.

 

 در آخرین مورد این فتنه‌ها دشمن در روزهای پایانی آبان ماه امسال تمام ظرفیت خود جهت ایجاد آشوب و ناامنی را در کشور به کار گرفت اما با حضور آحاد مردم به‌خصوص نیروهای بسیجی این نقشه نیز همانند فتنه‌های 88 و 96 راه به‌جایی نبرد.

 

 امروز به مناسبت سالروز تأسیس بسیج مستضعفان نیروهای بسیجی لرستان در اجتماعی باشکوه 10 هزار نفره‌ای در ورزشگاه تختی خرم‌آباد گرد هم آمدند.

 

 این گردهمایی باشکوه زمانی برگزار شد که براثر تحریم‌های ظالمانه آمریکا طی دو سال گذشته مردم با مشکلات اقتصادی زیادی روبرو هستند و حضور آنان در این مراسم نشان‌دهنده این بود که باوجود تمامی مشکلات پای انقلاب ایستاده‌اند.

 

  امروز در میان جمعیت از پیر و جوان دختر و پسر حضور داشتند و همگی آمده بودند که بگویند اجازه نخواهند داد انقلابی که برایش هزاران شهید داده‌اند به دست نااهلان بیفتد.

 

 


خروج