1398/09/21
نماینده ولی‌ فقیه در استان لرستان:

خرم آباد مرکز مهم دینداری و انقلابی‌گری است

خرم آباد مرکز مهم دین‌داری و انقلابی‌گری است با این تدبیر باید نخبگان را جذب کنیم و هویت و جایگاهشان را نشان دهیم.

خرم آباد مرکز مهم دینداری و انقلابی‌گری است

 

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان لرستان :

حجت‌الاسلام «سید احمدرضا شاهرخی» امروز در دیدار با مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان و کارکنان، اظهار داشت: انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی بود یک انقلابی که هدف آن تقویت انسان‌هاست. در طول تاریخ کسانی از انبیا، اولیا و صالحین و صدیقین و شهدا در مسیری بودند که بار امانت الهی را به سر منزل مقصود برساند.

وی عنوان کرد: طبیعی است همیشه در مقابل مأموریت اولیای الهی و انبیا الهی، یک افراد شیطان صفتی در مقابل آنها مقاومت کنند تا در برنامه آنها خلل ایجاد شود.

حجت‌الاسلام شاهرخی گفت: شهدا در راه صدیقین افرادی هستند که به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و صالحین آنهایی هستند که پرچم را از شهدا گرفتند و الان پرچمدار راه شهدا هستند و مجموعه‌ای مانند اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس در حقیقت همان صالحینی هستند که پرچم پر افتخار شهدا را بدست گرفتند و تلاش می‌کنید که راه شهیدان که همان پیروی از انبیا الهی و ادامه راه صدیقین است را ادامه دهند.

امام جمعه خرم آباد خاطر‌نشان کرد: وظیفه همه ما و مراکز نظامی این است که به نسل جوان نقش استان لرستان در جنگ را نشان دهیم، چه در قالب هنر، نمایشنامه، رمان یا تئاتر و هویت را به نسل جوان منتقل کنیم و موزه دفاع مقدس را به یاری خدا در جایگاه شایسته خود قرار بدهیم.

وی افزود: خرم آباد مرکز مهم دین داری و انقلابیگری است با این تدبیر باید نخبگان را جذب کنیم و هویت و جایگاهشان را نشان دهیم. جوانان را مراقبت کنیم و با آنها گرم بگیریم، اینهایی که متدین و انقلابی هستند کاری کنیم که به صورت تثبیت شده در همان جایگاه و مسیر بمانند آنهایی هم که اینگونه نیستند با محبت جذب کنیم.


خروج