1398/09/21
رئیس دفتر مقام معظم رهبری:

رافت اسلامی با جوانان معترض در حوادث اخیر

تصویر خبر حجت‌الاسلام «محمد محمدی گلپایگانی» در حاشیه مراسم معارفه نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان اظهار داشت: در فتنه اخیر اکثر کسانی که شرکت می‌کردند جوانانی بودند که خبر از جایی نداشتند، سر صدای بلند شده بود و این‌ها هم آمده بودند که خوشبختانه با رأفت اسلامی با آن‌ها برخورد شد.

 رافت اسلامی با جوانان معترض در حوادث اخیر

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان لرستان :حجت‌الاسلام «محمد محمدی گلپایگانی»   حاشیه مراسم معارفه نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان اظهار داشت: در فتنه اخیر اکثر کسانی که شرکت می‌کردند جوانانی بودند که خبر از جایی نداشتند، سر صدای بلند شده بود و این‌ها هم  آمده بودند که خوشبختانه با رأفت اسلامی با آن‌ها برخورد شد.

 رئیس دفتر مقام معظم رهبری اظهار داشت: رافت اسلامی با جوانان مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده است.

 وی خاطرنشان کرد: این جوانان هم باید بیشتر توجه داشته باشند و هدایت شوند، خانواده‌هایشان خوب و محترم هستند که توفیقشان را از خدا می‌خواهیم.

 حجت الاسلام محمدی گلپایگانی بیان کرد: اما با آن‌هایی که اسلحه به دست گرفتند و اموال مردم را غارت کردند و آتش زدند قاطعانه برخورد می شود.-

 رئیس دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه در هرکشوری با مخلان نظم و امنیت برخورد می شود، گفت: کشور فرانسه که داد دموکراسی‌اش دنیا را پرکرده است در قضیه تظاهرات پاریس پلیس آنجا چقدر چشم‌ها را کور کرد و کشتند.

 

وی تصریح کرد: همین آمریکای جنایتکار چند سال پیش یک فرقه‌ای بود به نام داوودیه که در یک سالن اجتماع کرده بودند در سالن را بستند و همه آن‌ها را زنده‌زنده آتش زدند


خروج