1398/10/28
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان :

راهپیمایی حمایت از اقتدار و صلابت نظام در خرم‌آباد

مردم نمازگزار و ولایتمدارخرم‌آباد، همزمان با سراسر کشور، پس از اقامه نمازجمعه جهت حمایت از اقتدار نظام و تکریم جانباختگان هواپیمای اکراین راهپیمایی کردند.

راهپیمایی حمایت از اقتدار و صلابت نظام در خرم‌آباد

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان لرستان : مردم نمازگزار و ولایتمدار این شهرستان همزمان با سراسر کشور، پس از اقامه نمازجمعه به منظور حمایت از ولایت‌فقیه، رزمندگان و نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همچنین همدردی و گرامی‌داشت یاد جانباختگان حادثه هواپیمای اکراین به راهپیمایی پرداختند.

مردم مومن و انقلابی خرم‌آباد با سر دادن شعارهایی همانند «ما همه سرباز توییم خامنه‌ای» و «سپاه ایران ما، ولایی است» بار دیگر با آرمان‌های ولی‌فقیه بیعت کرده و نشان دادند همواره قدردان تلاش‌های شبانه‌روزی نیروهای مسلح و به ویژه سپاه پاسداران هستند.

مردم همیشه در صحنه خرم‌آباد بار دیگر ثابت کردند همچون گذشته پای آرمان‌های امام و شهدا تا آخرین لحظه ایستاده و با وجود مشکلات اقتصادی، اما هیچ‌گاه اجاز تسلط دشمن بر خاک سرزمینشان را نخواهند داد.

راهپیمایی‌کنندگان امروز خطاب به دشمن اعلام داشتند که فریب جنگ روانی و رسانه‌ای را نخورده و هیچ‌گاه در زمین آنان بازی نخواهند کرد.

در ادامه رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان در جمع مردم، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهانش و همچنین جانباختگان حادثه هواپیمای اکراین، از حضور گسترده مردم خرم‌آباد در این راهپیمایی صمیمانه قدردانی کرد.

 

 

 حجت‌الاسلام لطف‌اله حیات‌الغیب با اشاره به خدمات گسترده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از زمان پیروزی انقلاب تاکنون، اظهار کرد: همگی ما طی 41 سال گذشته شاهد فعالیت‌ها و اقدامات مختلف نیروهای مسلح در عرصه‌های سازندگی، اقتصاد مقاومتی، جبهه و محور مقاوت، حفظ امنیت داخلی و تمامیت ارضی، ساخت صنعت موشک و سپر دفاعی کشور بوده و هستیم.

وی خاطرنشان کرد: خدمات سپاه پاسداران و نیروهای مسلح بر کسی پوشیده نیست، همچنان که امروز شاهد حضور گسترده این نیروها برای کمک به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان هستیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان با بیان اینکه امنیت امروز ایران مدیون خون شهدایی همچون «سلیمانی»، «باکری» و «تهرانی مقدم»ها است،افزود: این امنیت حاصل آبروی سردارانی همانند «حاجی‌زاده» و «سلامی» است، قهرمانان میدان شجاعت و تواضع و فروتنی.

 

 حیات‌الغیب بیان داشت: ما از حادثه تلخ سقوط هواپیمای اکراین متاسف و متاثر هستیم و با خانواده‌های داغدار آن‌ها اظهار همدردی کرده و خود را صاحب عزا می‌دانیم، اما اجازه موج سواری به آمریکای جنایتکار و به همه مزدوران منطقه و منافقین و معاندین داخلی را نیز نمی‌دهیم.

وی با بیان اینکه مطالبه ملت ایران و لرستان خروج سفیر انگلیس از کشور است، از وزارت خارجه جمهوری اسلامی خواست هر چه زودتر نسبت به انجام این کار اقدام نماید.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان تصریح کرد: آمریکای جنایتکار دشمن شماره یک نظام است و هرگونه مذاکره و اعتماد به این شیطان بزرگ نشانه حماقت و نادانی و یا خیانت است.


خروج