1398/11/21
مسیرهای راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان اعلام شد.

مسیر‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن در لرستان اعلام شد

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان در اطلاعیه‌ای زمان و مسیرهای برگزاری راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن در شهرهای لرستان را اعلام کرد. در خرم‎آباد این راهپیمایی ساعت ۹ صبح از میدان شهدا به سمت خیابان امام خمینی(ره)، پُل انقلاب، خیابان انقلاب و میدان ۲۲ بهمن با سخنرانی سیدمحمود علوی، وزیر اطلاعات برگزار می‏‌شود.

مسیر‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن در لرستان اعلام شد

به گزارش اروابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان لرستان : شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان در اطلاعیه‌ای زمان و مسیرهای برگزاری راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن در شهرهای لرستان را اعلام کرد.

در خرم‎آباد این راهپیمایی ساعت ۹ صبح از میدان شهدا به سمت خیابان امام خمینی(ره)، پُل انقلاب، خیابان انقلاب و میدان ۲۲ بهمن با سخنرانی سیدمحمود علوی، وزیر اطلاعات برگزار می‏‌شود.

این راهپیمایی در شهرستان بروجرد نیز ساعت ۱۰ صبح از میدان قیام به‌سمت میدان شهدا و میدان تختی برگزار می‌شود و راهپیمایی در شهرستان دورود نیز ساعت ۱۰ صبح از میدان امام حسین(ع) به سمت مصلی نماز جمعه برگزار می‌شود.

راهپیمایی در کوهدشت نیز ساعت ۱۰صبح از مسجد صاحب‌الزمان(عج) به سمت میدان شهدا، میدان امام(ره) و چهارراه الله‌اکبر و در رومشکان نیز ساعت ۱۰ صبح از خیابان شهید رجایی به‌سمت میدان امام(ر) و مصلای نمازجمعه برگزار می‌شود، همچنین راهپیمایی در شهرستان دلفان ساعت ۱۰ صبح از میدان بعثت به سمت میدان امام خمینی(ره) انجام می‌شود.

راهپیمایی در الیگودرز ساعت ۱۰ صبح از میدان آزادی، میدان امام(ره)، در سلسله ساعت ۱۰ صبح از میدان امام خمینی(ره) به سمت چهارراه آموزش و پرورش، در ازنا ساعت‌ ۱۰ صبح از میدان شهید صادقی به سمت چهار راه انقلاب، در پلدختر ساعت ۱۰ صبح از میدان شهید بهشتی به سمت پُل شهدای دولت و میدان شهید بهشتی برگزار می‏‌شود.

همچنین این راهپیمایی در سراب‌دوره ساعت ۱۰ صبح از مسجد صاحب‌‌الزمان(عج)، بلوار امام خمینی(ره) و در چغابل نیز ساعت ۱۰ صبح، مصلای نماز جمعه، میدان امام، خیابان شهید رجایی برگزار می‎شود.


خروج