1398/11/23
شواریهماهنگی تبلیغات اسلامی استان لرستان :

بیعت مجدد مردم پلدختر در ۲۲ بهمن با آرمانهای انقلاب

مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه پلدختر در راهپیمایی ۲۲ بهمن با آرمانهای انقلاب اسلامی میثاقی دوباره بستند.

بیعت مجدد مردم پلدختر در ۲۲ بهمن با آرمانهای انقلاب

امام جمعه پلدختر در بین راهپیمایان این شهر گفت:  آزادی‌خواهی همه آزادی‌خواهان جهان در مقابل ظلم ، ستم و ایستادگی ملت آزاده ایران اسلامی در برابر تحریم‌های ظالمانه آمریکا جنایتکار است.

 حجت الاسلام سید رضا موسوی افزود: ۲۲ بهمن به معنای نه گفتن به سازش ذلیلانه با آمریکا و نشانه اقتدار و صلابت ملت ایران و موشک های نقطه زن به پایگاه نظامی عین الاسد آمریکا در عراق است.

امام جمعه پلدخترگفت:سردار شهید  قاسم سلیمانی پرورش یافته مکتب امام و رهبری است که هزاران جوان خوش فکر و انقلابی در این مکتب رشد یافته و شهید سلیمانی به فرموده مقام معظم رهبری پس از سالها تلاش در مبارزه با ظلم و دفاع از مظلوم آسمانی شد.

 وی افزود: دشمنان اسلام و انقلاب و سران استکبار بدانند راه حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس و همرزمانش در محور مقاومت ادامه خواهد داشت.

حجت الاسلام  موسوی یادآور شد:  کاندیداهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی همگی از جنس مردم و قابل احترام هستند وبدانند دوستی ، برادری و اتحاد مطالبه و حرف همه مردم آسیب دیده از سیل پلدختراست تا زنجیره  زیبای همبستگی آنان حفظ شود.

امام جمعه پلدخترگفت: پایان انتخابات دوم اسفند از نخستین افرادی هستم که به منتخب مردم پل‌دختر تبریک خواهم گفت و این تبریک احترام به شعور سیاسی مردم شهرستان پلدختر است.


خروج