امام جمعه رومشکان:
شورای نگهبان باید خوب مواظب باشد، خوب رصد کند و نگذارند کسانی به نام آن‌ها سوء‌استفاده کند
تبلیغات زودهنگام از جمله‌ی آسیب هایی است که باعث تلخ نمودن شیرینی حضور پرشکوه مردم در انتخابات می‌شود. متأسفانه در بحث تبلیغات انتخاباتی ممکن است کسانی که در این راستا تلاش میکنند متوسل به روش‌های غیر اخلاقی و غیر اسلامی شوند و گاهاً فضاهایی را ایجاد می کنند تا اذهان مردم را به این سمت بکشانند.
 ١٣٩٨/٠٧/١٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
امام جمعه الشتر:
تبیین دستاوردهای انقلاب و دفاع مقدس راه بستن نفوذ دشمن است
فتوت، جوانمردی، ایثار و فداکاری، امنیت، روحیه مقاومت و ایستادگی را از جمعه دستاوردها مهم دوران دفاع مقدس خواند و بیان داشت: همین که امروز کسی جرأت تعرض به مرزهای زمینی و هوایی کشور را ندارد به برکت دوران دفاع مقدس است.
 ١٣٩٨/٠٧/٠٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
امام جمعه شهرستان بروجرد:
مدیریت جهادی لازمه خدمت در نظام جمهوری اسلامی ایران است
در حکومت اسلامی هر یک از مسوولان باید همچون شهیدان رجایی و باهنر ساده‌زیستی، دلسوزی، قاطعیت و مردمی بودن را پیشه کرده و در خدمت به مردم وقت و ساعت نشناسند.
 ١٣٩٨/٠٦/٠٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
استاندارلرستان:
۵۰۲ پروژه با اعتبار ۹۶۵ میلیارد تومان در لرستان کلنگ‌زنی و افتتاح می‌شود
خادمی گفت: از تعداد 502 پروژه استان لرستان 483 پروژه افتتاح و 19 پروژه کلنگ‌زنی خواهند شد،در حوزه عمرانی 429 پروژه با اعتبار 374 میلیارد تومان افتتاح و 16 پروژه با اعتبار حدود 9 میلیارد تومان کلنگ‌زنی و هم‌چنین در حوزه اقتصادی 54 پروژه افتتاح و 3 پروژه کلنگ‌زنی می‌شود.
 ١٣٩٨/٠٦/٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری:
نظام سلطه و در راس آنها آمریکا خون میلیونها انسان بی‌گناه را با شمشیر حقوق بشر به زمین می‌ریزد
نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری گفت: نظام سلطه و در راس آنها آمریکا خون میلیونها انسان بی‌گناه را با شمشیر حقوق بشر به زمین می‌ریزد
 ١٣٩٨/٠٤/١١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 صفحه بعدی >>