1398/06/07
امام جمعه شهرستان بروجرد:

مدیریت جهادی لازمه خدمت در نظام جمهوری اسلامی ایران است

در حکومت اسلامی هر یک از مسوولان باید همچون شهیدان رجایی و باهنر ساده‌زیستی، دلسوزی، قاطعیت و مردمی بودن را پیشه کرده و در خدمت به مردم وقت و ساعت نشناسند.

مدیریت جهادی لازمه خدمت در نظام جمهوری اسلامی ایران است

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان لرستان حجت‌الاسلام سید علی حسینی صبح دیروز در دیدار با مدیران ادارات و دستگاه‌های اجرایی این شهرستان اظهار کرد: کشور به مدیریت جهادی مدیرانی نیاز دارد که بدون توجه به وقت و ساعت همه تلاش خود را برای خدمت به جامعه به کار بندند.

وی با اشاره به اینکه همه انسان‌ها در معرض امتحان الهی قرار دارند، عنوان کرد: خداوند متعال گاه با مشکلات و سختی‌ها و گاه با پُست، مقام و ثروت بندگان خود را در معرض امتحان قرار می‌دهد.

امام جمعه بروجرد از مسوولیت به عنوان ابزاری برای پیشرفت و از سویی امتحان و آزمایش انسان یاد و بیان کرد: اگر مدیران و مسوولان دنیا را نه محل استقرار که محل گذر دانسته و با خدمت خالصانه به مردم به ویژه اقشار ضعیف جامعه به ادای تکلیف بپردازند، موفق خواهند بود.

حسینی با تاکید بر اینکه تکریم ارباب رجوع و گره‌گشایی از مشکلات مردم عبادت است، خاطرنشان کرد: در حکومت اسلامی هر یک از مسوولان باید همچون شهیدان رجایی و باهنر ساده‌زیستی، دلسوزی، قاطعیت و مردمی بودن را پیشه کرده و در خدمت به مردم وقت و ساعت نشناسند.

وی تاکید کرد: از سویی مدیران نباید فراموش نکنند که مسوولیت و پُست و مقام مقطعی و گذرا بوده و آنچه باقی می‌ماند، خدمت صادقانه به مردم به ویژه آن‌هایی است که توان دفاع از خود را ندارند.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران به مدیریت جهادی نیاز دارد، به این معنا که مدیران بی‌توجه به ساعت کاری تلاشی خستگی‌ناپذیر برای رفع مشکلات و خدمت به مردم داشته و درصورتیکه قادر به حل برخی از مشکلات آن‌ها نیستند، با گشاده‌رویی و برخورد مناسب با ارباب رجوع مایه رضایتشان را فراهم کنند.

حسینی با تاکید بر اینکه داشتن پشتوانه مردمی موفقیت مسوولان را به دنبال دارد، ادامه داد: مدیران باید همواره در دسترس مردم بوده و با برقراری ارتباط با آن‌ها در صدد خدمت به جامعه و رفع مشکلات و کاستی‌ها برآیند.


خروج