1398/07/09
امام جمعه الشتر:

تبیین دستاوردهای انقلاب و دفاع مقدس راه بستن نفوذ دشمن است

فتوت، جوانمردی، ایثار و فداکاری، امنیت، روحیه مقاومت و ایستادگی را از جمعه دستاوردها مهم دوران دفاع مقدس خواند و بیان داشت: همین که امروز کسی جرأت تعرض به مرزهای زمینی و هوایی کشور را ندارد به برکت دوران دفاع مقدس است.

تبیین دستاوردهای انقلاب و دفاع مقدس راه بستن نفوذ دشمن است

.

 

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان لرستان : حجت الاسلام سید سجاد موسوی، امام جمعه الشتر، ظهر به دیروز در همایش تبیین دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس که در سالن همایش الغدیر فرمانداری این شهرستان برگزار شد، گفت: عزت و امنیت جامعه امروز مرهون خون شهدا و جانفشانی و ایثار رزمندگان و جانبازان هشت سال دوران دفاع مقدس است.

وی با بیان اینکه جنگ به خودی خود فاجعه آور است، افزود: جنگ تحمیلی با وجود مشکلات فراوان برای ایران اسلامی نعمت بود و دستاوردهای فراوانی در پی داشت.

امام جمعه الشتر جنگ تحمیلی و دوران دفاع مقدس را سرنوشت ساز خواند و گفت: باید دستاوردها و مؤلفه های جنگ برای نسل امروز که آن دوران را ندیده و لمس نکرده اند، بازگو شود.

وی در ادامه فتوت، جوانمردی، ایثار و فداکاری، امنیت، روحیه مقاومت و ایستادگی را از جمعه دستاوردها مهم دوران دفاع مقدس خواند و بیان داشت: همین که امروز کسی جرأت تعرض به مرزهای زمینی و هوایی کشور را ندارد به برکت دوران دفاع مقدس است.

حجت الاسلام موسوی با تأکید بر ضرورت تبیین و ترویج دستاوردهای دوران دفاع مقدس و آرمان های شهدا به ویژه بین نسل جوان اذعان داشت: این مهم سبب مصون سازی نسل جوان در برابر توطئه های فرهنگی دشمنان می شود.

وی به توطئه نفوذ دشمن و کمرنگ شدن ارزش ها در جامعه اشاره کرد و گفت: نباید اجازه داد دشمن به باور و اعتقادات ما نفوذ کند، باید مراقب بود که دستاوردهای انقلاب و دفاع مقدس به فراموشی سپرده نشود.

امام جمعه الشتر خاطرنشان کرد: راه جلوگیری از توطئه های دشمن تبیین و ترویج دستاوردهای انقلاب و دفاع مقدس و حرکت در راه آرمان های انقلاب و شهدا است./


خروج