مردم ولایتمدار، بصیر و انقلابی پلدختر :

خروش ضد آمریکایی- صهیونیستی مردم پلدختر در پی شهادت سردار سلیمانی

مردم ولایتمدار پلدختر در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای مقاومت علیه عاملان این اقدام تروریستی خروشیدند و انزجار و نفرت خود را از این عمل خصمانه نشان دادند.

خروش ضد آمریکایی- صهیونیستی مردم پلدختر در پی شهادت سردار سلیمانی

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان لرستان : مردم ولایتمدار، انقلابی و همیشه در صحنه پلدختر پس از اقامه نماز دشمن شکن جمعه همگام با مردم داغدار ایران اسلامی در سراسر کشور در عزای شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای مقاومت، خشم خود را از این جنایت آشکار مزدوران آمریکایی نشان دادند و خواستار انتقام از عاملان این عملیات تروریستی شدند.

راهپیمایان پلدختر با حضور با شکوه خود در این راهپیمایی با مشت‌های گره کرده و شعارهای ضد آمریکایی و ضد صهیونیستی از جمله هیهات من الذله، لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است، ای رهبر آزاده آماده ایم آماده و… بر استمرار خط سرخ شهادت و راه شهید سلیمانی تاکید و خواستار پاسخی کوبنده به گستاخی آمریکا شدند.

مردم ولایتمدار، بصیر و انقلابی پلدختر در پی اقدام ناجوانمردانه استکبار با چشمانی اشک بار در سوگ سردار سپاه اسلام راهپیمایی و اعلام کردند همچون سردار سلیمانی مطیع امر ولایت و رهبری هستند و تا آخرین قطره خون خود از اسلام، انقلاب و ولایت دفاع خواهند کرد.


خروج