امام جمعه موقت الشتر:

دنیای استکبار بداند، جبهه مقاومت قاطعانه به راه خود ادامه می دهد

اقدام آمریکایی ها در ترورد سردار سلیمانی بی پاسخ نمی ماند، افزود: آمریکا منتظر انتقام سخت جبهه مقاومت اسلامی باشد

دنیای استکبار بداند، جبهه مقاومت قاطعانه به راه خود ادامه می دهد

 

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان لرستان :حجت الاسلام « پرویز صالحی» امروز(16دی) در مراسم بزرگداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در این شهرستان، افزود: امروز دشمنان شاهد اوج محبوبیت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی هستند.

امام جمعه موقت الشتر با اشاره به مردمی بودن سردار سلیمانی، اظهار داشت: شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی هر چه داشت در طبق اخلاص گذاشت تا اسلام را یاری کند.

 وی با بیان اینکه اقدام آمریکایی ها در ترورد سردار سلیمانی بی پاسخ نمی ماند، افزود: آمریکا منتظر انتقام سخت جبهه مقاومت اسلامی باشد.

 حجت الاسلام صالحی با بیان اینکه به رغم توطئه های دشمنان در به شهادت رساندن سردار سلیمانی جبهه مقاومت به راه خود مقتدرانه ادامه می دهد، افزود: با شهادت سردار سلیمانی  مقاومت تمام نخواهد شد و شروعی جدید و قوی‌تر شکل خواهد گرفت.

 

وی با بیان اینکه ترور سپهبد سلیمانی چهره دروغگوی آمریکا را بار دیگر به جهانیان نشان داد، ابراز کرد: آمریکا با این اقدام به جهانیان ثابت کرد گروهک تروریستی داعش را پرورش و از آن حمایت می کند.

 

امام جمعه موقت الشتر با بیان اینکه سپهبد سلیمانی امنیت و آرامش را برای مسلمانان جهان به ارمغان آورد، خاطرنشان کرد: سردار بزرگ اسلام شهید سلیمانی پروژه خطرناک داعش را متلاشی کرد.

 

وی خاطرنشان کرد: متلاشی شدن گروهک تروریستی داعش و خنثی شدن توطئه تجهیز کشورهای اسلامی در منطقه، داغ بزرگی بر دل و آمریکا و متحدانش بود.

 

حجت الاسلام صالحی با بیان اینکه شهید سلیمانی چه در حیات و چه در شهادت برای ملت ایران و مردم جهان منشاء خیر بوده است، گفت: شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی باعث خواهد شد مردم ایران با اتحاد و همدلی بیشتر راه وی را ادامه دهند.


خروج