امام جمعه پلدختر:

برگزاری برنامه‌های دهه فجر در مساجد

با توجه به اهمیت مسجد محوری، برنامه‌های دهه فجر با محوریت مساجد برگزار شود

برگزاری برنامه‌های دهه فجر در مساجد

وی افزود: دهه فجر یک رخداد فرهنگی، دینی و مذهبی است که امسال با توجه به حساسیت موضوع نسبت به سال‌های گذشته و شرایط حاکم بر جامعه باید مراسم‌های این دهه به همت کمیته‌های ستاد دهه فجر برجسته‌تر و منسجم‌تر از گذشته در شهر و روستا باشد.

امام جمعه پلدختر با بیان این که همواره کارهای مردمی لذت بیشتری دارد بر حضور پرشور مردم در اجرای برنامه‌های دهه فجر تاکید کرد و گفت: در اجرای جشن‌ها و برنامه‌های دهه فجر به ویژه در راهپیمایی 22 بهمن مردم حضور گسترده و پرشور داشته باشند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب و دفاع مقدس به ویژه سردار سرافراز شهید سلیمانی افزود: در برنامه‌های دهه فجر از خانواده‌های شهدا غافل نباشیم و به ویژه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به آن دسته از خانواده شهدایی که در حاشیه قرار گرفته سرکشی و دلجویی شود و پدر و مادر شهدا مورد تکریم قرار گیرند.

موسوی به تقارن ایام دهه فجر با انتخابات اشاره کرد و یادآورشد: دشمن سعی دارد حضور مردم پای صندوق‌های رای را کمرنگ کند زیرا این موضوع برای آنها اهمیت زیادی دارد و همواره حضور مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب باعث شکست دشمن است بنابراین باید هوشیار باشیم.

وی با تسلیت شهدای سقوط هواپیمای ایران _ اوکراین افزود:دشمن با سوءاستفاده از این موضوع سپاه و ارزش‌های نظام را نوک حمله قرارداده از جمله برای خدشه در روند حضور مردم در انتخابات شورای نگهبان به عنوان رکن رکین نظام را مورد هجمه قرار داده است.

امام جمعه پلدختر گفت: تضعیف شورای نگهبان توطئه‌ای از سوی دشمن و حمله به اصل نظام است از این رو باید مواظب فتنه‌های دشمن باشیم و در جریان ردصلاحیت‌ها حوصله به خرج دهیم کما این که سخنگوی این نهاد اعلام کرده که اعتراضات بررسی می‌شود.


خروج