حجت الاسلام سید محسن موسوی امام جمعه پلدختر:

راهپیمایی حمایت از اقتدار نظام در پلدختر برگزار می‌شود

راهپیمایی در حمایت مردمی از اقدام با صلابت و شجاعانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حمله موشکی و شکستن هیمنه پوشالی آمریکا و پشتیبانی از نیروهای امنیتی مقتدر نظام در مقابل طاغوت و دشمنان قسم خورده و خبیث در نقاط مختلف کشور برگزار می‌شود.

راهپیمایی حمایت از اقتدار نظام در پلدختر برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان لرستان :حجت الاسلام سید محسن موسوی با اشاره به اینکه مردم ولایتمدار پلدختر در حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر آمریکای جنایتکار روز جمعه پس از اقامه نماز مقابل مسجد جامع راهپیمایی می‌کنند؛ اظهار داشت: این راهپیمایی در پی درخواست‌های مکرر مردمی و استانی از سراسر کشور به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود که مردم ولایتمدار پلدختر نیز در این راهپیمایی ضد آمریکایی همگام می‌شوند.

وی افزود: این راهپیمایی در حمایت مردمی از اقدام با صلابت و شجاعانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حمله موشکی و شکستن هیمنه پوشالی آمریکا و پشتیبانی از نیروهای امنیتی مقتدر نظام در مقابل طاغوت و دشمنان قسم خورده و خبیث در نقاط مختلف کشور برگزار می‌شود.

امام جمعه پلدختر یادآور شد: همچنین مردم به منظور اعلام همدردی با خانواده‌های داغدار در حادثه سقوط هواپیمای مسافربری و جان باختن جمعی از هموطنان و تکریم آنان و موج سواری برخی سردمداران شیطان بزرگ و مزدوران آنها و محکومیت ساختارشکنانی که پیاده نظام دشمن شده و وقاحت سفیر انگلیس این راهپیمایی را برگزار می‌کنند.

حجت الاسلام موسوی از مردم ولایتمدار، شهید پرور، آگاه و بصیر شهرستان دعوت کرد در این راهپیمایی ضد آمریکایی که پس از آئین نماز جمعه برگزار می‌شود شرکت و حمایت خود را از اقتدار و صلابت نظام در برابر آمریکا به منصه ظهور گذاشته و بار دیگر دشمن را ناکام کنند


خروج